Üç milli sporcumuz Tokyo 2020’de ter dökecek « Ufuk Media

16 Eylül 2021 - 17:26

Üç milli sporcumuz Tokyo 2020’de ter dökecek

Üç milli sporcumuz Tokyo 2020’de ter dökecek
Son Güncelleme :

22 Temmuz 2021 - 11:55

Okçuluk alanında Mete Gazoz ve Yasemin Ecem Anagöz, kürekte ise Onat Kazaklı yarın ilk müsabakalarında ter dökecek.

Milli okçularımız Mete Gazoz, Yasemin Ecem Anagöz ile milli kürekçimiz Onat Kazaklı , 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları’ndaki ilk müsabakalarına yarın çıkacak.

Türkiye’yi Japonya’nın başkenti Tokyo’da düzenlenen 32. Yaz Olimpiyat Oyunları’nda temsil edecek milli okçular Mete ile Yasemin Ecem, yarın başlayacak müsabakalarda klasik yay kategorisi bireysel sıralama turunda mücadele edecek. Onat ise tek çifte (M1x) disiplininde eleme mücadelesi verecek.

Tokyo’daki Yumenoshima Park Okçuluk Alanı’nda gerçekleştirilecek müsabakalarda kadınlar karşılaşmaları TSİ 03.00’te, erkekler mücadeleleri ise TSİ 07.00’de başlayacak.

Onat Kazaklı’nın yer alacağı yarış ise TSİ 02.30’da start alacak.

FİKSTÜR -

Tümünü Gör

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

# TAKIMLAR O AV P
1 Beşiktaş 4 7 10
2 Trabzonspor 4 6 10
3 Fenerbahçe 4 5 10
4 İttifak Holding Konyaspor 4 4 10
5 Galatasaray 4 3 8
6 Atakaş Hatayspor 4 6 7
7 VavaCars Fatih Karagümrük 4 4 7
8 Yukatel Kayserispor 4 0 7
9 Altay 4 2 6
10 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor 4 -4 6
11 Aytemiz Alanyaspor 4 -6 6
12 Göztepe 4 0 5
13 Kasımpaşa 4 0 5
14 Gaziantep FK 4 -1 4
15 Fraport TAV Antalyaspor 4 -3 4
16 Demir Grup Sivasspor 4 -2 2
17 Adana Demirspor 4 -5 2
18 Çaykur Rizespor 4 -6 1
19 Medipol Başakşehir 4 -4 0
20 GZT Giresunspor 4 -6 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Bereket Sigorta Ümraniyespor 5 13 15
2 Eyüpspor 5 4 12
3 Tuzlaspor 4 5 10
4 Manisa FK 5 2 9
5 BB Erzurumspor 5 -1 9
6 MKE Ankaragücü 4 5 8
7 Yılport Samsunspor 4 0 6
8 Royal Hastanesi Bandırmaspor 5 -1 6
9 Denizlispor 5 -2 6
10 Menemenspor 5 -5 6
11 Adanaspor 5 0 5
12 Bursaspor 5 -1 4
13 Ankara Keçiörengücü 4 -1 4
14 Kocaelispor 4 -4 4
15 Altınordu 5 -5 4
16 Gençlerbirliği 5 -6 4
17 İstanbulspor 3 0 3
18 Beypiliç Boluspor 3 -1 3
19 Balıkesirspor 3 -2 3
# TAKIMLAR O AV P
1 Nazilli Belediyespor 2 3 6
2 Kırşehir Belediyespor 2 4 6
3 Eskişehirspor 2 1 4
4 Şanlıurfaspor 2 1 4
5 Tarsus İdman Yurdu 2 1 4
6 Bucaspor 1928 2 2 4
7 Akhisarspor 2 -1 3
8 Ankara Demirspor 2 0 3
9 Amed Sportif Faaliyetler 2 1 3
10 Pendikspor 1 1 3
11 Isparta 32 Spor 2 0 2
12 Karatay Termal 1922 Konyaspor 2 0 2
13 Pazarspor 2 -4 0
14 Kırklarelispor 2 -3 0
15 Zonguldak Kömürspor 2 -2 0
16 Uşakspor A.Ş. 1 -2 0
17 TECO Karacabey Belediyespor 1 -1 0
18 Anagold 24Erzincanspor 1 -1 0
19 GMG Kastamonuspor 0 0 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Sivas Belediyespor 2 4 6
2 Bodrumspor 2 3 6
3 Somaspor 2 3 6
4 Çorum FK 2 4 4
5 Ankaraspor 2 3 4
6 Hekimoğlu Trabzon 2 2 4
7 Sakaryaspor 2 2 4
8 Silahtaroğlu Vanspor FK 2 1 4
9 Bayburt Özel İdarespor 2 1 4
10 Etimesgut Belediyespor 2 0 3
11 Serik Belediyespor 2 -1 3
12 İnegölspor 2 0 2
13 Afjet Afyonspor 2 -1 1
14 Diyarbekirspor 2 -2 1
15 Sarıyer 2 -2 1
16 Ergene Velimeşespor 2 -4 1
17 Turgutluspor 2 -2 0
18 Adıyaman 1954 Spor 2 -3 0
19 Kahramanmaraşspor 2 -4 0
20 Niğde Anadolu FK 2 -4 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Manchester City 1 3 3
2 Club Brugge 1 0 1
3 Paris St Germain 1 0 1
4 RB Leipzig 1 -3 0